ru

Sukurti galutiniam klientui
patirtis per integruota
sistemos sprendimai

Įsipareigojusi veiksmingumo

Iterato yra labai patyrusi komanda, skirta teikti programinės įrangos kūrimo sprendimus. Per lanksčiai poreikių analizė, išsamią dokumentaciją ir reaguoja bandymų mes sukursime individualų programas, kurios gali būti įtrauktos su einamosios arba naujos infrastruktūros ir sistemų. Iterato yra įsipareigojusi padėti savo klientams pasiekti naują funkcionalumą ir padaryti savo verslo procesus efektyviau.

Pagrindinės savybės

Lankstumas

Mūsų santykinai mažas dydis leidžia mums būti lankstus ir pritaikomas teikti mūsų klientams naujoviškus ir efektyviausių sprendimų.

Greitis

Su 23 patyrusių darbuotojų komanda reaguojame greitai ir apdoroti iki 5-10 skirtingų užduotys / projektų vienu metu.

Analizavimas

Daugiau nei mūsų komandos pusėje palaikykite 8-20 metų patirtį dirbant su didelio sudėtingumo projektus telekomunikacijų ir finansų sektoriuose.

Darbas su Iterato

Mes jungiame išsamių žinių mūsų aistra kompetencijos ir mūsų siekį rasti geriausią plėtros sprendimus. Tai leidžia mums pristatyti unikalių rezultatų visą kelią nuo idėjos iki produkto pristatymo.

Tyrimai
Modeliavimas ir
inovacijų kūrimas
Dizaino
struktūra
Prototipas
Techninis
palaikymas
Kokybės
testavimas

Mūsų Paskutinės Darbas

Lanksčios ir integruotos sprendimai padeda klientams racionalizuoti procesus ir pasiekti efektyvumą. Tai yra naujausias projektai mes esame pasiekę:

Atsiliepimai