en

Išsamių žinių irnaujoviškas požiūris

Apie
Iterato

Iterato projektuoja ir stato individualų programas, kurios gali būti integruota su naujų arba esamų sistemų ir infrastruktūros. Sukūrė labai patyrusi komanda, mūsų programinės įrangos kūrimo sprendimai padeda mūsų klientams pasiekti didesnį veiksmingumą ir ekonominį efektyvumą. Esame lankstūs, greitai ir imtis išradingai spręsti sudėtingus technologinius iššūkius.

Susipažinkite su komanda

Iterato komanda iš 30 specialistų yra skirta kurti sprendimus, iš naujo apibrėžti mūsų klientų verslui. Kiekvienas projektas – nuo projektavimo iki įgyvendinimo – yra pristatomas Iterato veiklos rezultatus orientuota analitikai, programinės įrangos kūrėjams ir klientų aptarnavimo specialistai. Mūsų komandos nariai yra sertifikuoti savo srities specializacija ir yra patyrę ne dirbti su didelio sudėtingumo projektų Telco ir finansų sektoriuose.

Mūsų
Kelionė

Iterato buvo įkurta 2012 m specialistų iš Telco pramonės grupėje. Komandos ankstesnę patirtį su mobiliojo ryšio operatoriais, lankstaus požiūrio ir novatoriškų sprendimų padarytų Iterato patikimo partnerio savo klientų aistra. Kadangi mes nuolat plečiant mūsų produktus ir paslaugas apimtį, šiandien dirbame pramonės, kaip įvairios telekomunikacijų ir finansų.

Iterato Vertybės

Profesionalumas

Būdamas profesines priemones Būdamas ekspertas. Štai kodėl mes nuolat investuoti į mūsų komandos žinių.

Lankstumas

Gebėti prisitaikyti ir greitai reaguoti į klientų poreikius yra laimėti kokybė sparčiai besikeičiančioje verslo aplinkoje.

Atsakingumas

Dėmesys detalėms ir tikslumo Dirbdami visų projektų sumažinti riziką iki minimumo ir teikti išmatuotus sprendimus.

Patikimumas

Ilgalaikė sudėtingi projektai reikalauja pasitikėjimo ir įsipareigojimo visiems partneriams. Statome jį stabilumo ir suderinamumo per mūsų komanda.